KP PSP


JRG


AKTUALNOŚCI


    2020-01-31

W dniu 31 stycznia 2020 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyły się uroczystości związane z oficjalnym pożegnaniem asp. sztab. Sławomira Stankiewicza, dyżurnego operacyjnego powiatu pełniącego służbę na stanowisku kierowania w Komendzie Powiatowej PSP w Kołobrzegu, który z dniem 31 stycznia br. zakończył czynną służbę i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Uroczystą zbiórkę załogi, zgodnie ze strażacką tradycją, poprzedził okolicznościowy szpaler, w skład którego weszli pracownicy Komendy Powiatowej, Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu oraz druhowie z jednostek OSP z Dygowa, Ustronia Morskiego, Siemyśla, Rymania i Charzyna.
Podczas uroczystego apelu Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu st. bryg. Krzysztof Makowski podziękował naszemu koledze za całokształt pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz jego nieprzeciętne zasługi zarówno dla Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu jak i tutejszej społeczności. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wysoką dyscyplinę i ofiarność podczas pełnionej służby asp. sztab. Sławomir Stankiewicz był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany.
Okolicznościowe spotkanie, z udziałem strażaków i pracowników KP PSP w Kołobrzegu, delegacji emerytów pożarnictwa oraz druchów z jednostek OSP KSRG, było okazją zarówno do pożegnania jak i złożenia naszemu koledze wielu życzeń na "nową" drogę życia. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem - dla upamiętnienia tej chwili „świeżo upieczonemu” emerytowi wręczone zostały kwiaty oraz pamiątkowe gadżety i upominki, które wywołały u obdarowanego głębokie wzruszenie i niejedną „łezkę w oku”.
Panie Sławku dziękujemy za długoletnią współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.

Galeria zdjęć ...>>

 


Rozmaitości


Pogoda


Ciekawe linki


BIP

Biuletyn Informacji Publicznej KP PSP w Kołobrzegu


admin: stona