KP PSP


JRG


AKTUALNOŚCI


    2019-05-30

W dniu 30 maja 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyły się uroczystości związane z oficjalnym pożegnaniem st. ogn. Adama Psykały, pełniącego służbę na stanowisku dowódcy zastępu zmiany 2 w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu, który z dniem 31 maja br. zakończył służbę i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Uroczystą zbiórkę załogi, zgodnie ze strażacką tradycją, poprzedził okolicznościowy szpaler, w skład którego weszli pracownicy Komendy Powiatowej oraz Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu.
Podczas uroczystego apelu Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu st. bryg. Krzysztof Makowski podziękował naszemu koledze za całokształt pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz jego zasługi zarówno dla JRG jak również Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wysoką dyscyplinę i ofiarność podczas pełnionej służby st. ogn. Adam Psykała był wielokrotnie wyróżniany.
Okolicznościowe spotkanie, z udziałem strażaków i pracowników KP PSP w Kołobrzegu oraz delegacji emerytów pożarnictwa, było okazją zarówno do pożegnania jak i złożenia naszemu koledze wielu życzeń na "nową" drogę życia. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem - dla upamiętnienia tej chwili „świeżo upieczonemu” emerytowi wręczone zostały kwiaty oraz pamiątkowe gadżety i upominki, które wywołały u obdarowanego głębokie wzruszenie i niejedną „łezkę w oku”.
Panie Adamie dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.

Galeria zdjęć ...>>

   


Rozmaitości


Pogoda


Ciekawe linki


BIP

Biuletyn Informacji Publicznej KP PSP w Kołobrzegu


admin: stona