KP PSP


JRG


AKTUALNOŚCI


    2017-12-22

W dniach 11-21 grudnia 2017 roku kołobrzescy strażacy odwiedzili szkoły podstawowe i gimnazja na terenie powiatu kołobrzeskiego. Wizyty były doskonałą okazją do wręczenia kalendarzy pożarniczych na nowy 2018 rok. W trakcie spotkań zachęcano również młodzież szkolną do udziału w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.
Podczas odwiedzin w szkołach funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu propagowali także akcję pod nazwą „Jestem bezpieczny”. W ramach tej akcji strażaccy prelegenci tłumaczyli dzieciom jak ustrzec się przed czyhającymi na nie niebezpieczeństwami mogącymi zaistnieć w trakcie ferii świątecznych i zimowych. Omawiano szczegółowo do jakich zagrożeń może dojść na przykład w miejscu zamieszkania, podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz jak w sytuacji wystąpienia takich zagrożeń należy się zachować.
Ogółem w prelekcjach związanych z bezpieczeństwem w czasie wolnym i nie tylko uczestniczyło ogółem 1846 dzieci i młodzieży oraz 118 nauczycieli.

Galeria zdjęć ...>>

 


Rozmaitości


Pogoda


Ciekawe linki


BIP

Biuletyn Informacji Publicznej KP PSP w Kołobrzegu


admin: stona