KP PSP


JRG


AKTUALNOŚCI


    2017-10-02

W dniu 02 października 2017 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyły się uroczystości związane z oficjalnym pożegnaniem asp. sztab. Dariusza Kosidło, pełniącego służbę na stanowisku Dowódcy zmiany I w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu, który z dniem 30 września br. zakończył wieloletnią służbę i przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.
Uroczystą zbiórkę załogi, zgodnie ze strażacką tradycją, poprzedził okolicznościowy szpaler, w skład którego weszli zarówno pracownicy Komendy Powiatowej, Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu jak również strażacy emeryci.
Podczas uroczystego apelu Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu bryg. Krzysztof Makowski podziękował naszemu koledze za całokształt pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz jego nieprzeciętne zasługi zarówno dla JRG jak również Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wysoką dyscyplinę i ofiarność podczas pełnionej służby asp. sztab. Kosidło był wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami państwowymi i resortowymi.
Okolicznościowe spotkanie, z udziałem wszystkich strażaków i pracowników KP PSP w Kołobrzegu, była okazją zarówno do pożegnania jak i złożenia naszemu koledze wielu życzeń na "nową" drogę życia. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem - dla upamiętnienia tej chwili asp. sztab. Dariuszowi Kosidło wręczone zostały kwiaty oraz pamiątkowe gadżety i upominki, które wywołały u obdarowanego głębokie wzruszenie i niejedną „łezkę w oku”.
Panie Dariuszu dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.

Galeria zdjęć ...>>

 


Rozmaitości


Pogoda


Ciekawe linki


BIP

Biuletyn Informacji Publicznej KP PSP w Kołobrzegu


admin: stona