KP PSP


JRG


AKTUALNOŚCI


    2017-02-01

W dniu 31 stycznia 2017 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyło się uroczyste pożegnanie st. kpt. Andrzeja Dudkiewicza, pełniącego służbę na stanowisku dyżurnego operacyjnego powiatu.
Podczas uroczystego apelu Komendant Powiatowy PSP w Kołobrzegu bryg. Krzysztof Makowski podziękował naszemu koledze za całokształt pracy na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz jego nieprzeciętne zasługi dla Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wysoką dyscyplinę i ofiarność w trwającej blisko 30 lat służbie st. kpt. Dudkiewicz był wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami państwowymi i resortowymi.
Okolicznościowa zbiórka, z udziałem wszystkich strażaków i pracowników KP PSP w Kołobrzegu była okazją do pożegnania i złożenia naszemu koledze życzeń na "nową" drogę życia. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem - dla upamiętnienia tej chwili st. kpt. Andrzejowi Dudkiewiczowi wręczone zostały kwiaty oraz pamiątkowe gadżety, które wywołały u obdarowanego niejedną „łezkę w oku”.
Uroczysta zbiórka, zgodnie ze strażacką tradycją, została zakończona szpalerem, w skład którego weszli zarówno pracownicy Komendy Powiatowej, Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Kołobrzegu oraz strażacy emeryci.
Panie Andrzeju dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Galeria zdjęć ...>>

 


Rozmaitości


Pogoda


Ciekawe linki


BIP

Biuletyn Informacji Publicznej KP PSP w Kołobrzegu


admin: stona